O nás

Profil spoločnosti

Vážení klienti,

vítame Vás na internetovej stránke spoločnosti GOLD INVEST Slovakia, a.s.
Sme slovenská spoločnosť, ktorá zabezpečuje ako hlavnú činnosť pre svojich klientov nákup a výkup investičného zlata, striebra a iných drahých kovov. Na Slovensku sme vznikli ako prvá spoločnosť zaoberajúca sa touto činnosťou a momentálne sme aj najväčšia s viac ako 4000 klientmi a na konte máme vyše 6000 zrealizovaných objednávok.

Spolupracujeme s tradičnými európskymi mincovňami, ktoré sú
garanciou originality a čistoty ponúkaných drahých kovov.

Profesionalita pri nákupe investičného zlata a iných drahých kovov, ako aj služby, ktoré Vám umožnia pohodlne spravovať Vaše nakúpené zlaté a strieborné mince a tehličky sú u nás samozrejmosťou.

Ku každému Vášmu nákupu pristupujeme individuálne a služby prispôsobujeme podľa Vašich požiadaviek.

Sledovanie ceny zlata, individuálna kalkulácia pre každého klienta, spätné odkúpenie, poradenstvo
týkajúce sa úschovy odliatkov a mincí Vám
uľahčí celý proces nákupu, skladovania a správy vašich aktív.

Ako náš klient získavate zadarmo pravidelné analýzy trhu, aktuality a články zo sveta drahých kovov, ktoré vám budeme posielať na vašu e-mailovú adresu.
V rámci tejto služby klientom poskytujeme aj individuálne poradenstvo.

Na našej webstránke spravujeme aj blog, kde získate všetky potrebné informácie o drahých kovoch, ich postavení v globálnej ekonomike, či priemysle. Taktiež pravidelne pridávame
aktuality zo sveta drahých kovov.

Sme ucelený tím odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s obchodovaním komodít a mien na medzinárodných trhoch, čo nám umožňuje získať pre Vás
kvalitné a presné informácie o dianí na trhu drahých kovov.

Veríme, že Vaša spolupráca s našou spoločnosťou sa bude vyvíjať v duchu korektných obchodných vzťahov. Spolu s našimi obchodnými partnermi sme pripravení vyvinúť maximálne úsilie k uspokojeniu Vašich potrieb.

Ladislav Behul – generálny riaditeľ

Kontaktujte nás